BRUTALE 675 MY16

Mvagusta Brutale 675

16 545,-€

 • Brutale 675 – nová MV Agusta pre každého 

  MV Agusta dosiahla uvedením skutočne unikátnej  rady Brutale v kategórii naháčov veľký posun. Rodina Brutale sa rozrástla o úplne nový model, ktorý je predurčený stať sa hitom v triede stredných obsahov.

  Rafinované mechanické prevedenie je  zaručeným úspechom  nového  Brutale 675, ktorý je  inovatívnym , exkluzívnym projektom, prístupným  pre všetkých vášnivých motocyklistov.

  Ľahká, pružná  MV Agusta Brutale má revolučný motor, ktorý je v segmente stredných obsahov najmodernejší. Nový in-line trojvalec  je odvodený priamo z F3. Je kompaktnejší  a zavádza technické riešenia ako pokročilá elektronika MVICS, systém, ktorý integruje ovládanie plynu s možnosťou zmeny mapy motora. Výsledkom je ohromujúci 115 koní a 12,500 otáčok.

  Rám MV Agusta nemá v tejto kategórii súpera. Je kombináciou oceľových trubiek a hliníkových komponentov. S váhou 163 kg môže MV Agusta Brutale 675 uspokojiť  aj tých najnáročnejších jazdcov. Extrémne nízka hmotnosť v kombinácii s vysokým výkonom motora umožňuje zažiť na  Brutale 675 dobrodružstvo.

  Základné vlastnosti MV Agusta Brutale 675 sú:

   • Trojvalcový motor s vyvažovacím hriadeľom

  • elektronická technológia: MVICS

   • Kontrola trakcie s 8 úrovňami nastavenia

   • rám zo zmesi ocele a hliníkových prvkov

   • 43 mm  predné vidlice

   • Závodné brzdy

  Dizajn

  Rovnako ako všetky MV Agusta produkty, aj Brutale 675 sa vyznačuje absolútne unikátnym štýlom. Palivová nádrž, sedlo a zadná časť je oporou nového návrhu Brutale 675. Jazdec sa stáva integrovanou súčasťou motocykla a  na Brutale 675 tak získa perfektný pocit. Motocykel okamžite budí dojem, že jazdec je v dokonalej harmónii s motocyklom. Predné svetlo má klasický Brutale štýl a spolu s digitálny tachometrom robia motocykel  MV Agusta Brutale 675 mimoriadnym.

  Motor

  Motor je vďaka jedinečnému rozvrhnutiu vnútorných  komponentov  užší  a kratší než ktorýkoľvek z jeho konkurentov. Vďaka vŕtaniu 79 mm a zdvihu  45,9 mm dosahuje trojvalec  MV Agusta neuveriteľné otáčky. Brutale 675 má maximálny výkon 115 koní pri 12.500 otáčkach a krútiaci moment 71 Nm pri 10,600 otáčkach. Ešte dôležitejšia než maximálny  výkon je skutočnosť, že výkon je veľmi lineárny a ovládateľný  v každej situácii. Vďaka tejto konfigurácii je možné tento  trojvalec použiť  v mestskej premávke ako aj na horskej ceste. Rovnako ako u F3 využíva Brutale 675 vyvažovací   hriadeľ, ktorý umožňuje dynamickú rovnováhu a ľahkú manipuláciu. Kompaktné rozmery a redukovaná hmotnosť motora, umiestňujú tento motocykel na vrchol v kategórii naháčov. Ďalším dôležitým detailom je fakt, že olejové  a vodné pumpy  boli integrované do kľuky. Brutale 675 je najsilnejším talianskym  trojvalcom vôbec.

  Elektronika

   Najmodernejší elektronický systém riadenia motora, aký kedy v kategórii stredných obsahov bol, je navrhnutý špeciálne pre tento mimoriadny nový trojvalec. Systém vstrekovania paliva je pre dokonalé spaľovanie vo všetkých otáčkach sofistikovaný  s 47mm škrtiacou klapkou. MVICS systém umožňuje motoru dosiahnuť špičkovú úroveň výkonu a kontrolu každej situácie. Jazdec  si môže vybrať jednu zo 4 máp alebo si upraviť ďalšie mapy, aby tak dosiahol želaný výkon. So systémom MVICS možno vytvoriť dokonalú harmóniu výkonu a kontroly trakcie. Na ľavej strane riadidiel a palubnej dosky  je 8 úrovní nastavenia  systému MVICS.

  Rám

  Brutale 675 potvrdzuje skutočnosť, že MV Agusta je vždy schopná vyvinúť veľmi ľahký rám, a pritom zároveň ponúknuť maximálny možný výkon. Horná časť vyrobená z oceľových trubiek je spojená s hliníkovými bočnými časťami, ktoré sa napájajú  na motor. Všetky modely MV Agusta vznikli spoluprácou najlepších konštruktérov rámov a motora. Veľmi krátky motor dovolil konštruktérom rámu vyvinúť extrémne krátky a pohyblivý motocykel.

  Pérovanie

  Optimálne pérovanie bolo veľmi dôležitým prvkom vo vývoji  Brutale 675. Aj “prostý” naháč musí mať to najlepšie, čo trh v oblasti pérovania ponúka. 43mm predné vidlice umožňujú jazdcovi prejsť jednoducho a s prehľadom ulicami mesta alebo kľukatou horskou cestou. Zadné odpruženie  má nastaviteľné predpätie pružiny s 123 mm zdvihom.

  Brzdy

  MV Agusta Brutale 675 využíva najlepšie technológie súčasnej doby, vrátane Brembo strmeňov a Nissin valčekov s integrovanou rezervnou nádržkou zdôrazňujúcou zámer projektu. 320 mm predné kotúče sú rovnaké ako na F3 a ponúkajú neuveriteľnú brzdnú silu.

  Nový motocykel Brutale 675 bude v 3 farebných kombináciách: červená / strieborná, perleťová biela / zlatá a matná mangovo šedá / matná antracitová za 10.590 € s EAS a ABS

TYP Radový   dvojvalec, zážihový,   interval 270 stupňov
ROZVOD DOHC
OBJEM 865
VŔTANIE x ZDVIH 90,0   x 68,0mm
VÝKON/OT 59   PS / 58bhp / 43kW pri 6 800 ot./min.
KRÚTIACI MOMENT 68Nm   / 50ft.lbf @ 4 750 ot./min.
CHLADENIE Vzduchom
ZAPAĽOVANIE/PRÍVOD PALIVA Viacbodové   sekvenčné elektronické vstrekovanie , SAI
SPOJKA Viaclamelová   v olejovom kúpeli
PREVODOVKA Päťrychlostná
SEKUNDÁRNY PREVOD Reťaz,   X-krúžok
RÁM Ocelový   kolískový
HLAVA RIADENIA/KYVKA Zo   štvorhranného profilu, ocelová
PREDNÉ TLMENIE Vidlica   Kayaba
PRIEMER 41mm
ZDVIH 120mm
ZADNÉ TLMENIE Dve   jednotky Kayaba s chromovanými pružinami
ZDVIH 106mm
PREDNÁ BRZDA Jednokotúčová,   priemer 310mm, dvojpiestový brzdič Nissin
ZADNÁ BRZDA Jednokotúčová,   priemer 255mm, dvojpiestový brzdič Nissin
DISKY predný    2,50″ x   19″, zadný 3,50″ x 17″
PNEUMATIKY predná   100/90-R 19, zadná 130/80-R 17
RÁZVOR 1 500mm
DĹŽKA 2 213mm
ŠÍRKA 860mm
VÝŠKA 1 095mm
UHOL RIADENIA 27,8º
VÝŠKA SEDLA 825mm
SVETLÁ VÝŠKA 105mm
VÁHA SUCHÁ 230kg
OBJEM NÁDRŽE 16 l

Video

Vaše meno priezvisko/názov firmy (povinné)

Váš email (povinné)

Váš telefón (povinné)

Firma/FO/Súkromná osoba (vyberte)

Úver/Leasing/tretiny (vyberte)

Doba splácania (vyberte)

Akontácia (vyberte)

Poistenie PZP (vyberte)
ÁnoNie

Poistenie KASKO (vyberte)
ÁnoNie

Ak chcete urýchliť schvaľovanie priložte scan OP a VP

Predmet

Doplnujúce informácie

Farebné Varianty

a1

čierna

a1

čierna

Doplnky

F3675_drziakEC_SPPTT001F3
F3675_drziakEC_SPPTT001F3
F3675_drziakEC_SPPTT001F3