F3 675 RC

MV Agusta  F3 675RC

16 490,-€

Nové modely MV Agusta  sú  umeleckým dielom na kolesách, ktorý narušuje rovnováhu konkurencie. Rovnako ako u všetkých MV modeloch je aj tento nový model synonymom kvality, štýlu a technológie. Nová F3 tieto princípy aplikuje na novom trhovom segmente – Supersport kategória stredných hmotností. Nový  model F3 úplne predčil všetky predchádzajúce koncepcie toho, aký by mal byť superšportový motocykel a predefinoval úplne novú kategóriu. Je výkonný, hyper-ľahký a kompaktnejší než akýkoľvek iný motocykel. F3 nastavuje nový štandard, podľa ktorého budú všetky ostatné superšportové motocykle posudzované a porovnávané. Je to úplne nový projekt, ktorý bol vytvorený výskumným centrom CRC, ktoré neustále navrhuje a vyvíja motocykle snov. Štýlovo je to čistá MV Agusta, ako veľká sestra F4, ale F3 je ešte jedinečnejšia. Nová  MV Agusta sleduje filozofiu všetkých MV Agusta umeleckých diel a zároveň posúva hranice kategórii Supersport. Výfukový systém má trojitý tlmič výfuku na strane a je skvelým príkladom toho, ako sa prekrývajú dizajn a funkcia dokonalosti. Niet pochýb o tom, že nová F3 je skutočná MV Agusta!

Motor

Pohonná jednotka novej F3, 675ccm trojvalec, skladá poctu najvíťaznejšej motocyklovej značke  na svete. Vďaka tomuto usporiadaniu značka MV pretekala a vyhrala nebývalý počet pretekov a titulov majstra sveta. Tento kultový motor sa teraz vracia v podobe avantgardnej triedy s technickými riešeniami výkonu založenými na  požiadavkách Claudia Castiglioniho, ktorý bol presvedčený, že toto je ideálna architektúra strednej triedy Supersportu. Motor je veľmi kompaktný, neuveriteľne krátky a úzky, aký v tejto kategórii ešte nebol. Pohonná jednotka má neuveriteľne moderný dizajn, je technologicky vyspelá a schopná generovať vysoký výkon. Jeden z mnohých technických prvkov je protibežný kľukový hriadeľ, aký nikdy predtým vo výrobe motorov triedy Supersport nebol použitý.

Elektronika

Najmodernejší elektronický systém riadenia motora bol vyvinutý špeciálne pre tento mimoriadny trojvalec. Prvýkrát na MV (a zároveň aj v strednej kategórii Supersport), je použitý systém multi-map, ktorý optimalizuje výkon za všetkých jazdných podmienok.

Podvozok

Ako vždy, jazdci na motocykloch MV AGUSTA očakávajú od podvozku len tie najlepšie komponenty a maximálny výkon. Nová F3 nasleduje túto tradíciu na úrovni kvality, ktorá presahuje väčšinu superbikov s obsahom 1000cc. Rovnako ako pri všetkých predchádzajúcich   modeloch MV AGUSTA rám obsahuje zmes z oceľových trubiek a hliníkových častí po stranách. Kompaktné rozmery motora ponechávajú  maximálnu slobodu dizajnu tohto najmodernejšieho podvozku na trhu, s mimoriadne dlhou jednostrannou výkyvnou vidlicou, ktorá zaručuje spätnú väzbu pre jazdca. Komponenty sú ako vždy vysoko kvalitné. Predné Marzocchi ako aj zadný Sachs sú kompletne nastaviteľné. Predný brzdový systém sa skladá z hlavného valca Nissin a strmeňov Brembo. To je jednoducho najlepší štandard.

Trojvalec vyrobený v Taliansku

Dominancia MV Agusty v motocyklovej Grand Prix  vychádzala z časti vďaka tejto víťaznej konštrukcii motora. Z 37 titulov majstra sveta, je 10 pripísaných trojvalcovým motorom. MV Agusta bol prvým výrobcom motocyklov na svete, ktorý veril v toto technické riešenie a zariskoval, čo sa odrazilo v množstve víťazstiev. Projekt trojvalca sa začal s dvojventilovým 350ccm motorom, po ktorom nasledovala verzia s objemom 500ccm. Tieto motocykle boli legendárne pre ich výkon, zároveň  nízku hmotnosť a lepšiu aerodynamiku v porovnaní s ostatnými súťažnými 4-valcami. Tieto motocykle sa stali východzím bodom pre všetkých ostatných výrobcov, pretože ponúkajú bezkonkurenčný výkon, ktorý im umožnil dominovať na súťažiach, kde sa MV AGUSTE podarilo získať 10 titulov majstra sveta, 9 titulov na talianskych majstrovstvách  a 215 víťazstiev na iných podujatiach. MV trojvalec bol jedinečným závodným motocyklom vďaka technológii, ktorá predbehla svoju dobu a stala sa budúcnosťou všetkých vysoko výkonných motorov. Dokonca aj dnes je klasický trojvalec MV Agusty príkladom racionálneho použitia technológie a čistého štýlu, natoľko unikátneho, že aj dnes presahuje dušu MV. Pri výbere motora, ktorý by poháňal nový motocykel MV Agusta  strednej hmotnosti, Claudio Castiglioni vybral najracionálnejšie usporiadanie troch valcov. Je to výber technicky najvyspelejší, súčasne rešpektuje dlhú históriu MV Agusty a nespočet úspechov s týmto usporiadaním motora. Dnes, rovnako ako v minulosti, F3 využíva veľmi kompaktný dizajn, vyspelú technológiu a bezkonkurenčný výkon. S novou F3, sa história a budúcnosť spájajú v jeden celok, dávajú formu jednej z najkrajších a technologicky najvyspelejších “,šesťstoviek”, motocyklu, ktorý jasne znamená začiatok novej éry.

počet valcov: 3 valec, 4-taktný, 12 ventilov
rozvod: D.O.H.C.
objem: 675cm
kompresný pomer: 13:01
štartér: elektrický
vŕtanie x zdvih: 79×45,9mm
výkon: 94,2Kw pri 14400 otáčkach
krútiaci moment: 71Nm pri 10900 otáčkach
chladenie: chladenie s oddeleným olejovým a kvapalinovým chladičom
zapaľovanie: integrované systémom MVCIS
spojka: vlhká, viaclamelová
prevodovka: 6-rýchlostná
primárny prevod 19/36
sekundárny prevod: 16/34
rázvor: 13890mm
dĺžka: 2060mm
šírka: 725mm
výška: 805mm
svetlá výška: 125mm
stopa predného kolesa: 99mm
hmotnosť: 173kg
objem nádrže: 16,5litrov
maximálna rýchlosť: 260km/h
rám: trubkový z ALS ocele
predné tlmiče: Marzocchi “UPSIDE – DOWN”(teleskopická vidlica
priemer: 43mm
zdvih predných tlmičov: 125mm
kývna vidlica: jednoramenná, hliníková
zdvih zadných tlmičov: 123mm
predná brzda: dva plavajúce kotúče s priemerom 320mm s ocelovým brzdičom
zadná brzda: jeden ocelový kotúč s priemerom220mm 2piestikový brzdič brembo
disky: predný 3,50×17 zadný 5,50×17
zadné tlmiče: progresívne sachs nastaviteľné
pneumatiky: predná 120/70 zadná 180/55×17

Video

Vaše meno priezvisko/názov firmy (povinné)

Váš email (povinné)

Váš telefón (povinné)

Firma/FO/Súkromná osoba (vyberte)

Úver/Leasing/tretiny (vyberte)

Doba splácania (vyberte)

Akontácia (vyberte)

Poistenie PZP (vyberte)
ÁnoNie

Poistenie KASKO (vyberte)
ÁnoNie

Ak chcete urýchliť schvaľovanie priložte scan OP a VP

Predmet

Doplnujúce informácie

Farebné Varianty

f3_rc_675__0009_1_street
  • RC LIVERY

Doplnky

MV_Specialparts

Katalóg na stiahnutie

Katalóg titulna strana